فروشگاه اینترنتی دیجی ست

درباره دیجی ست

 سایت دیجی ست در جهت سازماندهی بازار و ایجاد یک سیستممکانیزه مدیریت فروش با هدف ارائه اطلاعات فنی ومشخصات کالاهای مختلف در صنوف متفاوت به آحاد مردم محترم ایران با بیش از 30 سال تجربه مدیریتی در زمینه خدمات انفورماتیکی وIT آماده ارائه خدمات اینترنتی در زمینه معرفی و تبلیغات خدمات، کالا ومحصولات شما می باشدتا با کاهش هزینه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی موجبات رضایت شما عزیزان رادرجهت کاهش هزینه ها  در این بستر فراهم آورده که بتوان درآینده ای نه چندان دورشاهد موفقیت های شما عزیزان باشیم.

این سایت درصدد است تابا استفاده از روش‌های نوین فروش وخدمات پس از فروش و بکارگیری اهرم قدرت خریدگروهی روشی را در حوزه خریدرواج دهد که هم برای صاحبان کالاها و کسب‌ و‌ کارهای گوناگون سودآور باشد و هم برای مشتریان و خریداران کالاهای مختلف جذاب بوده و صرفه اقتصادی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک میزان سود ببرند.

فارغ از تشریفات،عناوین شغلی و مراتب سازمانی،دیجی ست یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی درحوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است.

توجه:دیجی ست با هیچ سایت دیگر و یا باعنوان سایت دیگری فعالیت ندارد.

و اکنون به گوشه ای ازدیدگاه های کلان این سایت نظری داشته باشیم:

خدمات مشتریان:

خدمت رسانی به مشتری،جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و بر همین اساس، تمام سعی و تلاش تیم فنی و فروشاین شرکت این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده ازاجناس با کیفیت بسیار بالا،بهره گیری از سیستم تخفیف، از فروشگاه ها وشرکت های معتبر جهت حمایت بیشتر ازمشتریان دائم و ... برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظرگرفته شده است. علاوه براینها، سیستم پشتیبانی تلفنی این سایت، با استفاده ازکادر مجرب و تعلیم دیده،همواره پاسخگوی تمام سوالات مشتریان در مورد خدمات ارائه شده این فروشگاه می باشد.

اهداف و چشم اندازها :

سایت اینترنتی دیجی ستبا هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شد. هدف ما نهایتا تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتواننددر آینده ای نه چندان دور نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

وجه تمایز:

دیدگاه این سایت ،همواره یک دیدگاه مشتری مدارانه بوده و به همین دلیل، کالاها و خدمات کلیه فروشگاهها وشرکت ها دارای طیف وسیع و مردم پسند بوده و بطور کامل پشتیبانی می گردند.مشتری مهم ترین بخش کار ماست 

حالا تصور کنید در مرکز خریدی در حال قدم زدن هستید و از گشت‌زدن در فضایی زیبا، خدماتی متفاوت و خرید از برندهای متنوع و برتربین المللی و ملی لذت می‌برید. دیجی ست چنین مرکز خریدی در فضای آنلاین است که درآن مجموعه‌ای از محصولات برتر بهترین برندهای بین المللی و ملی ایران انتخاب وگردآوری شده تا شما با صرف کمترین زمان و انرژی آنها را ببینید، مقایسه کنید و درنهایت با اطمینان خاطر از اصالت کالاها، خریدی لذت بخش و متفاوت داشته باشید. 
اعتماد به دیجی ست که در طول بیش ازربع قرن اخیر ارائه‌کننده برترین برندهای بین المللی و ملی در ایرانبوده ‌است. سیستم توزیع کالا و خدمات مشتریان دیجی ست با به‌ کارگیری زیرساخت هایاستاندارد بین‌المللی تضمین‌ کننده‌ی تحویل به موقع کالا و پشتیبانی پاسخگو است وتجربه‌ی خوشایند و متمایزی از خرید اینترنتی برای شما به ارمغان می‌آورد. 

 
 
 
مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق اکانت تلگرام mmoslemi1100 @ یا شما تلفن 09399292626 ارتباط بر قرار کنید