فروشگاه اینترنتی دیجی ست


لوازم خانگی،خواب لوازم برقی(شست وشو ونظافت) جارو برقی سامسونگ جارو برقي سامسونگ KING-18

جارو برقي سامسونگ KING-18

Samsung Vacuum Cleaner KING-18


کد کالا : D257
وضعیت موجودی: موجود

قیمت : 1 تومان
قیمت برای شما : 1 تومان

   

جاروبرقی سامسونگ مدل KING-18 از کاربردی‌ترین‌های عرضه‌شده توسط این شرکت است. این جاروبرقیظاهر زیبایی دارد و علاوه‌بر

 ظاهر جذاب، امکانات فراوانی هم دارد که باعث بهبود وافزایش عملکرد آن می‌شود. این جاروبرقی بدنه‌ی پلاستیکی باکیفیت دارد که در جلوی

 آن دستگیره‌ای برای حمل در نظر گرفته ‌شده است. محل اتصال خرطومی طوری طراحی ‌شدهاست تا لوله‌ی خرطومی چرخش 360 درجه

 داشته باشد و محدودیت کاربری دستگاه کم شود.دسته‌ی لوله، طراحی مناسبی دارد و خرطومی با خمی ملایم به لوله‌ی فلزی تلسکوپی

 متصل شده است. لوله‌ی تلسکوپی بسته به قد کاربر تنظیم می‌شود تا استفاده از آنراحت شود. پارویی از نوع ساده است و با پدال روی آن

 برای استفاده روی فرش یا پارکتو سنگ تنظیم می‌شود. روی بدنه‌ی جارو نشانگر پربودن مخزن نیز در نظر گرفته ‌شدهاست. در قسمت

 انتهایی جارو، دسته‌ی تنظیم قدرت جارو به‌صورت کشویی در نظر گرفته‌شده است و در چهار حالت فعالیت دستگاه را کنترل می‌کند


گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول بهعنوان یک شرکت بازرگانی تأسیس شد و بیشترین حجم کاری خود را بر صادرات ماهی، میوه و سبزی به چین قرار داد. طی یک دهه، با رشدی بسیار سریع،سامسونگ به یکی از ۱۰ شرکت بزرگ کره تبدیل شد.

در سال ۱۹۶۹ شرکت سامسونگ الکترونیک به عنوان یک شرکت تابعه درگروه سامسونگ متولد شد. این شرکت در دهه ۱۹۷۰ با سرمایه‌گذاری درصنایع سنگین، صنایع شیمیایی و پتروشیمی و کشتی‌سازی راهصنعتی شدن را درپیش گرفت.

در ۱۹۷۳ دومین برنامه پنج ساله مدیریت اعلام و گذار از مرحله ساخت مواد اولیه بهمحصول نهایی، به عنوان هدف اصلی شرکت اعلام شد. در دهه ۱۹۷۰ شرکت سامسونگ چنانتوسعه پیدا کرد که شرکت‌های صنایع سنگین، پتروشیمی، کشتی‌سازی و صنایع دقیقسامسونگ تأسیس و اولین صادرات صنایع الکترونیک از سوی سامسونگ الکترونیک صورتگرفت. محصولات این شرکت در دهه ۱۹۸۰ توانستند به بازارهای جهانی راه یابد.

در سال ۱۹۸۷ با درگذشت لی بیونگ-چول، پسر او لی کان-هی جانشیناو شد. لی کان-هی یک سال بعد برنامه توسعه دوم سامسونگ را در شرکت به راه انداخت.این برنامه شامل بر تجدید ساختار کسب‌وکار قدیمی و تبدیل شرکت به یکی از پنج شرکتبرتر الکترونیک و یکی از شرکت‌های چندملیتی در کلاس جهانی بود.

اوایل دهه ۱۹۹۰ را می‌توان دوران مدیریت نوین در سامسونگ دانست. دراین دوران شعار «اول کیفیت» انتخاب و تبلیغ شد. در این دوره، ۱۷ محصول مختلف نظیرنیم‌رسانا، نمایشگرهای رایانه و … دربازار جهانی تولید شد و در برخی از آن‌ها نظیر نمایشگرهای ال‌سی‌دی بهمقام اول جهانی دست یافت. هم‌زمان، علاوه بر جهت‌گیری به سمت بکارگیری شش سیگما وتولید محصول کیفی، کیفیت کارکنان نیز مورد توجه قرار گرفت.

از ابتدای قرن بیست و یکم، حرکت به سمت دوران دیجیتال برای اینشرکت تشدید شد. به گونه‌ای که به سرعت درحوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات محصولات متنوعی عرضه می‌شوند.

 شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.


برچسب ها :
مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق اکانت تلگرام mmoslemi1100 @ یا شما تلفن 09399292626 ارتباط بر قرار کنید