فروشگاه اینترنتی دیجی ست


لوازم خانگی،خواب لوازم برقی ( خرد کن وغذا ساز) همزن همزن برقی رکسون 350w مدل HM-D150

همزن برقی رکسون 350w مدل HM-D150

Rexon Electric mixer 350w HM-D150


کد کالا : D212
وضعیت موجودی: موجود

قیمت : 1 تومان
قیمت برای شما : 1 تومان

   

یکی از معروف ترین تولیدکنندگانمحصولات الکترونیک، رکسون الکترونیک نام دارد که از تولیدکنندگان بزرگ در زمینه محصولات صوتی، تصویریخانگی می باشد که شامل سیستم های صوتی خودرو، صوتی و تصویری خانگی و محصولات خانگیمی باشد وشما میتوانید در فروشگاه دیجی ست انواع محصولات رکسون را که منحصر بفرد بوده  با قیمتی مناسب وکیفیتی در حد برند های اروپائی تهیه نمایید.خرید از فروشگاه دیجی ست آسایش و رضایتمندی.

 کلیه محصولات ساخت کشور هنگ کنک بوده و بخشی از آن توسط مهندسینتایوانی تولید می شود. ما پس از 30 سال تجربه در زمینه الکترونیک توانسته ایم توسعه چشمگیری را دربازارهایمان داشته باشیم. گروه های متعددی هستند که ما را در این زمینه یاری مینمایندقسمت مهندسی که با نهایت سعی و تلاش، وقت خود را وقف کیفیت و ارتقاءتکنولوژی کالاها می نمایندگروه طراحی که با طراحی مدیرانی که با بکارگیری آخرین تجربیات تجاریخود توانسته اند بر اساس تقاضای مشتریان محصولات را ارتقاء بخشند.

 


یکی از وسائل آشپزی که از قدیم در آشپزخانه ها بوده و با پیشرفت علمتغییراتی در ان بوجود آمده همزنها میباشند که ابتدا بصورت دستی بوده و با توجه بهتکنولوژی و گذشت زمان به شکا امروزی در آمده .ما در این فروشگاه(دیجی ست ) همزن کاسه ایرکسون با بدنه کروم و کاسه استیل ضد زنگ  با قابلیت جدا شدن همزن از پایه را پیشنهاد میدهیم این نوع همزن به دلیل داشتن دو میله خمیر زن و داشتن دو میله همزن مناسب جهتمخلوط نمودن جند ماده خشک و بهم زدن مایعات میباشد شما می توانید به کمک ایننوع دستگاه درآشپزخانه خود با توجه به کوچک بودن و جاگیر نبودن آن هر نوع کیکوشیرینی را به دلخواه خود تهیه نمائید.



شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق اکانت تلگرام mmoslemi1100 @ یا شما تلفن 09399292626 ارتباط بر قرار کنید