فروشگاه اینترنتی دیجی ست

قیمت مناسب


بهترین قیمت

با توجه به اینکه گروه دیجی ست برایتامین کالاهای موجود در وب سایت از تولیدکنندگان و واردکنندگان استفاده می نمایدبا آسودگی خاطر می توانید اجناس را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت نسبت به تمام یفروشگاه های سراسر کشور خریداری نمایید.

اگر پس از خرید از دیجی ست متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین تر ارایه می دهد میتوانید درخواست خود را برای ما تا حداکثر 24 ساعت کاری ارسال نموده وما پس ازاستعلام درصورتی که همه مشخصات کالا یکسان باشد جنس شما مرجوع میگردد.

برای ارائه درخواست باید شرایط زیر وجودداشته باشد:

1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌هایکسان باشند.

2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در دیجی ست اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

4. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: دیجی‌ست همه لوازم وقطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند،در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت بههمراه داشته باشند.

5. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

6. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت بایدفروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

7. کالا برای فروش موجود باشد: کالاباید در زمان ارائه درخواست به دیجی‌ ست ، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجودو قابل خریداری باشد.

8. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت دیجی‌ ست،مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

 

 

 

 

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق اکانت تلگرام mmoslemi1100 @ یا شما تلفن 09399292626 ارتباط بر قرار کنید