فروشگاه اینترنتی دیجی ست


لوازم آرایشی وبهداشتی لوازم شخصی برقی محصولات اصلاح آقایان ماشین اصلاح صورت رکسون MS-D305

ماشین اصلاح صورت رکسون MS-D305

Rexon Shaver MS-D305


کد کالا : D264
وضعیت موجودی: با ما تماس بگیرید

قیمت : 1 تومان
قیمت برای شما : 1 تومان

   

یکی از معروف ترین تولیدکنندگان محصولاتالکترونیک، رکسون الکترونیک نام دارد که از تولیدکنندگان بزرگ در زمینهمحصولات صوتی، تصویری خانگی می باشد که شامل سیستم های صوتی خودرو، صوتی و تصویریخانگی و محصولات خانگی می باشد وشما میتوانید در فروشگاه دیجی ست انواع محصولاترکسون را که منحصر بفرد بوده  با قیمتی مناسب وکیفیتی در حد برند های اروپائیتهیه نمایید.                            خرید از فروشگاه دیجی ست آسایش ورضایتمندی.

 کلیه محصولات ساخت کشور هنگ کنک بوده و بخشی از آن توسط مهندسین تایوانیتولید می شود. ما پس از 30 سال تجربه در زمینه الکترونیک توانسته ایم توسعهچشمگیری را دربازارهایمان داشته باشیم. گروه های متعددی هستند که ما را در اینزمینه یاری مینمایندقسمت مهندسی که با نهایت سعی و تلاش، وقت خود راوقف کیفیت و ارتقاءتکنولوژی کالاها می نمایندگروهطراحی که با طراحی مدیرانی که با بکارگیری آخرین تجربیات تجاری خود توانسته اند براساس تقاضای مشتریان محصولات را ارتقاء بخشند.


ماشين اصلاح صورت ركسونمدلMS-D305  داراي سه تيغه گردشي است كه براي انواع پوستهاي صورت مناسبمي‌‌باشد. اين تيغه ها از نوع فيليپس و داراي خاصيت ضد آب و زنگ زدگي هستند. يكياز ويژگيهاي بارز و خاص اين دستگاه امكان استفاده از كف و فوم اصلاح در هنگاماصلاح صورت ميباشد. شستشوي كامل دستگاه با آب از ديگر ويژگيهاي اين ماشين ريش‌تراشاست. يكي از ديگر قابليت هاي اين ماشين ريش‌تراش خط زن شقيقه و گردن مي‌باشد كهباعث ميشود ظاهري كاملا" آراسته و مرتب داشته باشيد. اين محصول با 7 ساعتشارژ شدن مي تواند تا10 بار اصلاح كامل انجام دهد كه نشان دهنده قدرت بالاي باطرياين ماشين‌ريش تراش ميباشد.


تکنولوژي اصلاح:
جنس تيغه:
اندازه اصلاح:
قابليت اصلاح با شماره صفر:
خط زن:
ضد آب (قابليت استفاده زير دوش):
استفاده به صورت خشک و مرطوب:
قابليت شستشو:
سر قابل شستشو:
مدت شارژ کامل:
مدت استفاده پس از شارژ:
طراحي ارگونوميک:
منبع تغذيه:
استند شارژ:
وزن دستگاه:
تعداد تیغه:
مدت زمان نگداری شارژ:
مدت زمان استفاده بعد از شارژ:
ساير ويژگي‌ها:

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید.

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان میتوانید از طریق اکانت تلگرام mmoslemi1100 @ یا شما تلفن 09399292626 ارتباط بر قرار کنید